The following addons cannot be used, because your plan has expired. To renew your subscription, please visit our website.

Denizbank Kredi Kartım Nerede? Sorgulama - Banka Sayfası, Güncel Kredi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  7.952,00
  % 0,10
 • AMERIKAN DOLARI
  32,1788
  % -0,16
 • € EURO
  34,9476
  % -0,03
 • £ POUND
  41,1112
  % 0,12
 • ¥ YUAN
  4,4445
  % -0,21
 • РУБ RUBLE
  0,3626
  % 2,09
 • BITCOIN/TL
  2217961,414
  % -0,35
 • BIST 100
  %
 • YARIM ALTIN
  7.952,00
  % 0,10
 • $ DOLAR
  32,1788
  % -0,16
 • € EURO
  34,9476
  % -0,03
 • £ POUND
  41,1112
  % 0,12
 • ¥ YUAN
  4,4445
  % -0,21
 • РУБ RUBLE
  0,3626
  % 2,09
 • BITCOIN
  2217961,151
  % -0,35
 • BIST 100
  %

Denizbank Kredi Kartım Nerede? Sorgulama

Denizbank Kredi Kartım Nerede? Sorgulama

Denizbank kredi kartı sorgulamak için öncelikle bankanın hangi kurye ile gönderim yaptığına dair bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Bunu banka SMS ile size kurye ismini ve kurye numaranızı iletmektedir. Fakat bazı durumlarda mesaj gelmeyebilir. Bunun için de banka ile iletişime geçerek kurye bilgilerine ulaşabilmeniz mümkündür. Genel olarak süreç şu şekilde işlemektedir:

 • Denizbank kredi kartı başvurunuz onaylandıktan sonra SMS ile cep telefonunuza başvuruşunuzu onaylandığına dair mesaj gelir.
 • Ardından kredi kartınızın başvuru esnasında belirtmiş olduğunuz adresinize yollandığına dair bir bilgilendirme mesajı gelir.
 • Bu mesajda hangi kurye ile yollandığı ve kurye takip numara yer alır.
 • Aynı zamanda tahmini olarak kaç gün içerisinde elinize ulaşacağına dair bilgi de yer almaktadır.
 • Kuryenin nerede olduğunu öğrenmek için, kurye firmasının web sitesine girerek kurye takip seçeneğinden kurye numaranızı yazarak nerede olduğuna dair sorgulama yapabilmeniz mümkündür.
 • Resmî web sitesi haricinde ister kurye firmasının müşteri hizmetlerini isterseniz de Denizbank şubesinin müşteri hizmetlerini arayarak kurye takip numaranız ile kredi kartınızın nerede olduğuna dair sorgulama yapabilirsiniz.

Yukarıda verilen adımları takip ederek kredi kartınızın ne zaman elinize ulaşacağına dair detaylı bilgiye sahip olabilirisiniz.

Denizbank Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Denizbank kredi kartının teslim süresi maksimum 10 iş günüdür. Değerlendirme süreci olumlu sonuçlandıktan hemen sonra gönderim işlemleri başlayan kredi kartını 1 hafta 10 gün içerisinde kişilerin eline ulaşmaktadır. Maksimum süre 10 gün olup 1 hafta içerisinde de gelebilmesi mümkündür. Bu süre banka kredi kartını kuryeye teslim ettikten sonra kurye dağıtım yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Bu sürenin uzayıp kısaldığını öğrenmek için Denizbank kart takibi kanalları üzerinden takip edebilir kesin teslimat tarihine yönelik bir fikir elde edebilirsiniz.

Borsada varant ne demek? Yazısını inceleyebilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Hangi Kurye ile Gelir?

denizbank kredi karti hangi firma ile yollanmaktadir

Denizbank kredi kartı dağıtımı için kuryeler ile çalışmaktadır.Devamlı olarak çalıştığı kurye firmaları “Aktif İleti Kurye” ve “Kuryenet” kurye firmalarıdır. Her ikisi de güvenli bir kurye firması olmasının yanında takip numaraları ile internet ve çağrı merkezi üzerinden kolay bir şekilde takip edebilme şansı sunar.

Kuryeler bizzat kişilerin kendisine teslim edilmektedir. Anne, babası ya da eşi olsa da kuryelerin teslimi yapılamamaktadır. Güvenliğe son derece önem veren firma ve banka sizin için tüm önlemleri almaktadır.

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Denizbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek oldukça basit bir işlemdir. Birden fazla seçeneği bulunan Denizbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işleminin en çok tercih edilen seçeneği banka internet sayfası üzerinden ya da mobil uygulama üzerinden öğrenme işlemidir. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden kredi kartı başvuru sorgulama işlemi gerçekleştirmek için aşağıda verilen adımları gerçekleştirebilirsiniz:

 • İlk olarak Denizbank resmi internet sitesine giriş yapılır.
 • İnternet bankacılığı yazan yerden müşteri bilgileriniz ile giriş yapılır.
 • İnternet bankacılığı sekmesine giriş yaptıktan sonra ana sayfa üzerinde yer alan” başvurularım” yazılı seçeneğe tıklayarak açılan sayfada başvurularınız arasında yer alan kredi kartı başvurunuzun üzerine tıklanır.
 • Başvurularım yazılı olan alanda kredi kartı başvurunuza tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfada kredi kartı başvurunuzun hangi aşamada olduğu, yapmış olduğunuz başvuruya dair detaylı bilgiler ve eğer sonuçlanmışsa başvuru sonucunuz yer alır.

Yukarıda verilen adımlar kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmenizi sağlarken aynı adımlar Denizbank Mobil Uygulaması üzerinden de gerçekleştirildiğinde kredi kartı başvuru sonucuna dair gerekli bilgilere ulaşılabilir. Kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için gerçekleştirebileceğiniz tek işlem bu değil bir diğer işlem ise Denizbank müşteri temsilcisine bağlanarak da başvurunuza dair gerekli bilgilendirmeye ulaşabilirsiniz. Bunun için de 850 222 0 800 numaralı iletişim merkezini arayarak çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcilerine bağlanarak ya da şubedeki başvuru işlemi gerçekleştirdiğiniz kişi ile iletişime geçerek kredi kartı başvurunuza dair sorgulama işleminde bulunabilirsiniz.

Kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için yapılabilecek bir işlem daha vardır. O da en yakın Denizbank şubesini ziyaret ederek başvuru sonucunuza dair olumlu ya da olumsuz bir sonucun olup olmadığını öğrenebilmeniz mümkündür. Şubeye giderek sorgulama yapma işlemi uzun zaman alabileceği için pek önerilmeyen bir işlem olup diğer seçeneklerin değerlendirilmesi önerilmektedir.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

denizbank kredi karti basvurusu tamamlanmasi ne kadar surer

Denizbank kredi kartı başvuru sonucunun sonuçlanması 1 haftayı bulmaktadır. Bu süre bankaya verilen bilgilerin yeterliliği ve gelir durumunun iyi olup aktif çalışma hayatında bulunulmasına göre kısalarak başvuru yapılan aynı gün içerisinde bile sonuçlanabilmektedir. En kısa zamanda değerlendirme sürecini sonuçlandırmaya çalışan Denizbank 2 ila 7 gün içerisinde onay ya da red şeklinde kredi kartı başvurusu yapan kişilere SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Denizbank Süresi Biten Kredi Kartı İçin Kart Başvurusu Yapılması Gerekli Midir?

Denizbank süresi biten kredi kart için kart başvurusu işlemi yapılmasına gerek yoktur. Kredi kartı herhangi bir nedenden dolayı iptal edilmediyse ve hala kullanılmaya deva edecek ise kart kullanma tarihinin bitmesinden 2 ay önce otomatik olarak basılır ve Denizbank kredi kartı kullanıcısına gönderilmektedir. Böylece kişiler kartlarının son kullanma tarihi sona erdikten sonra kullanama gibi bir durum ile karşılaşmayacak yeni kartları ile keyifli alışverişlerine devam edebileceklerdir. Aynı zamanda sürekli bir takip içerisinde olma sorumluluğundan da kurtulan müşteriler rahat bir kullanım gerçekleştirmektedirler.

Borsada mum ne demek? Yazısına da göz atabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Denizbank kredi kartı şifresi almak için takip edilmesi gereken birkaç adım vardır. Bu adımları takip ederek kolay ve kısa süre içerisinde kart şifrenizi oluşturabilmeniz mümkündür. O adımlar şu şekilde verilmiştir:

 • Denizbank SMS yolu ile kart şifresi alımında öncelikle SIFRE yazılır ve belirlediğini 4 haneli şifre yazılır daha sonra kart numarasının son 4 hanesi girilir ve CVV kodu yazılarak 3280’e kısa mesaj ile gönderilir.
 • Denizbank müşteri olan kişiler ise internet bankacılığından giriş yaparak kart şifrelerini oluşturabilirler.