The following addons cannot be used, because your plan has expired. To renew your subscription, please visit our website.

ING Bank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Nasıl Yapılır? - Banka Sayfası, Güncel Kredi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  8.134,00
  % 0,01
 • AMERIKAN DOLARI
  32,9309
  % 0,11
 • € EURO
  35,6620
  % 0,10
 • £ POUND
  42,2456
  % 0,12
 • ¥ YUAN
  4,5307
  % 0,01
 • РУБ RUBLE
  0,3804
  % -0,02
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

ING Bank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Nasıl Yapılır?

ING Bank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Nasıl Yapılır?

ING Bank müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanabilmek adına müşteri temsilcilerini arayan kişilerin gerçekleştirmesi gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Öncelikle ING Bank müşteri temsilcisine bağlanabilmek için akıllıya da yerel telefonunuzdan “0850 222 06 00” numaralı telefon numarasını tuşlayarak arama gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcisini aramanızın ardından gerekli bazı işlemleri yerine getirmenizle birlikte müşteri temsilcisine bağlanabilir aklınıza takılan soruları ve yapmak istediğiniz işlemler için müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcisi sistemi telesekreter sistemi ile çalışmaktadır. Bundan dolayı sizden önce arayan kişilerin olması durumunda ve müşteri temsilcilerinin hepsinin başka bir müşteri ile ilgileniyor olması durumunda sistem otomatik olarak sizi sıraya sokar. Müşteri temsilcilerinin sizden önce arayan müşterilere hizmet vermesinin ve boş kalmasının ardından direkt olarak bağlantı sağlanır ve müşteri temsilci ile aranızdaki görüşme başlar.

ING Bank Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

ING Bank müşteri hizmetlerine direkt bağlanabilmek için bazı adımları sırasıyla ve eksiksiz bir biçimde uygulamanız gerekmektedir. Telefonunuzdan ING Bank müşteri temsilcisi telefon numarasını tuşlayıp aram gerçekleştirmenizin ardından uygulamanız gereken adımlar sırasıyla aşağıda yer almaktadır:

 • “0850 222 06 00” numarasının aranması,
 • Telesekreterin sizden TC kimlik numaranızı ya da cep telefonu numaranızı istemesinin ardından gerekli bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz,
 • Gelecek olan sesli menüde sırasıyla 3 ve 0’a basmanız.

Yukarıdaki adımların sırasıyla izlenmesinin ardından direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanabilir ve her türlü probleminizi ya da işleminizi müşteri temsilcisine danışarak rahatlıkla halledebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki müşteri temsilcileri ile yapılan her sohbet kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede ileride herhangi bir problem yaşamanız gibi durumlarda alınan kayıtların dinlenebilmesi ve problemin giderilmesi mümkün hale gelmektedir.

Yapı kredi müşteri temsilcisine direkt bağlanma nasıl yapılır? Yazısını inceleyebilirsiniz.

ING Bank Müşteri Temsilcilerinin Çalışma Saatleri

ing bank musteri temsilcisi aktif saatler

7 gün 24 saat hizmet veren ING Bank müşteri temsilcilerini günün her saatinde arayabilir ve yardım alabilirsiniz. Her gün ve her saatte ulaşabileceğiniz ING Bank Müşteri temsilcileri müşterilerinin her türlü problemini halletmek için sürekli olarak çalışma sürdürmektedirler. Gece dahil her saatte arayabileceğini ING Bank müşteri temsilcileri kişilerin her türlü problemi hakkında yardımcı olmaktadır. Bu sayede kişiler işlemlerini rahat bir şekilde müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayarak işlem yapmaları daha kolay bir hal alır. Ayrıca müşteri hizmetlerinden bazı işlemler belirli saat aralıklarında yapılabilmektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak hangi saatlerde hangi işlemleri yapabileceğiniz aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir:

 • 24 saat boyunca kredi ve banka kartı işlemleri yapılabilir.
 • 24 saat boyunca döviz işlemleri kapsamında her türlü işlem gerçekleştirilebilir.
 • 24 saat boyunca vergi ödeme işlemleri geçekleştirilebilir.
 • 00.00 ile 21.00 saatleri arasında doğalgaz, elektrik, su, internet, telefon gibi tüm fatura işlemleri yapılabilir.
 • 00.00 ile 22.00 saatleri arasında SSK ödemeleri gerçekleştirilebilir.

Kişileri ING Bank müşteri temsilcilerine bağlanarak yukarıda belirtilen saatlerde belirtilen işlemleri bankaya gitmek zorunda olmadan yapabilmektedirler.

ING Bank İnternet Bankacılığı

ING Bank internet bankacılığı hizmeti sayesinde kişilerin bankaya gitmelerine ya da müşteri temsilcilerini aramalarına gerek kalmadan işlemlerini akıllı telefonlarına indirecekleri bir uygulama sayesinde yapmaları mümkündür. Kişilerin akıllı telefonlarında indirdikleri ING Bank internet bankacılığı uygulamasını kullanabilmeleri için öncelikle internet bankacılığı şifreleri bulunması gerekmektedir. Kişilerin internet bankacılığı şifresinin bulunmaması haline ya bankaya giderek ya da ING Bank müşteri temsilcisine bağlanarak internet bankacılığı şifresi alınması mümkündür. Şifrenin alınmasının ardından kişinin sisteme kayıtlı TC kimlik numarası, telefon numarası ya da hesap numarası ile birlikte şifresini girmesi gerekmektedir. Bu işlemin sonunda kişi artık internet bankacılığı mobil uygulamasından istediği işlemi gerçekleştirebilir. ING Bank internet bankacılığı uygulaması üzerinden gerçekleştirilebilecek işlemler aşağıdaki gibidir:

 • Havale ya da EFT işlemleri ile para transferi,
 • Doğalgaz, internet, su, elektrik, telefon gibi faturaların ödenmesi,
 • Faturasız hatta TL yükleme,
 • QR kod ile para yatırma,
 • QR kod ile para çekme,
 • Kredi kartı başvurusu,
 • Kredi çekme.

Yukarıdaki işlemler ve daha fazlası için ING Bank internet bankacılığı uygulamasını telefonunuza indirebilir ve herhangi bir zahmet harcamadan kolay bir şekilde bank işlemlerinizi akıllı telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank Müşteri Temsilcisi ile Yapılan Görüşme Ücretli Mi?

ING Bank müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmeler ücretli bir şekilde yapılmaktadır. Ancak telefon operatörlerinin günümüzde tarifelerine ekledikleri kampanyalar sayesinde kişilerin telefon faturasında ING Bank müşteri temsilcisi ile görüşme sağladığından dolayı ekstra bir ücret ödemelerine gerek yoktur. Kişilerin mevcut tarifelerinde bulunan dakikalarından düşüş sağlanır. Böylece ING Bank müşteri temsilcisi ile iletişime geçen kişi hiçbir ekstra ücret ödemek zorunda kalmadan işlemlerini ya da problemlerini müşteri temsilcisi yardımıyla çözebilir. Kişilerin müşteri temsilcilerini sabit hattan arama gibi durumlarda ise faturaya ek bir ücret yansımaktadır. Ancak yansıyan ücret çok fazla olmamaktadır. Bundan dolayı kişiler rahatlıkla ING Bank müşteri temsilcilerini arayarak iletişime geçebilir ve sorunları kolaylıkla halledebilirler.

TEB müşteri temsilcisine direkt bağlanma nasıl yapılır? Yazısına da göz atabilirsiniz.

ING Bank Telefon Bankacılığı Güvenilir Mi?

ing bank telefon bankaciligi guvenilirligi

ING Bank müşteri temsilcisi görüşmeleri son derece güvenilir olup aynı zamanda tüm görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Kişilerin ING Bank müşteri temsilcileri ile yaptıkları görüşmenin ardından herhangi bir problemin ortaya çıkması durumunda kayıt altına alınan görüşmeler çıkartılabilir ve tekrardan dinlenebilir. Bu sayede kişinin bankadaki parası ve yaptığı işlemler her daim güven altında tutulmuş olur. Aynı zamanda müşteri temsilci ile yapılan görüşmelerin kayıt altına alınması durumunda kişiler ve müşteri temsilcisi arasında geçen diyalogda yanlış anlaşılmalardan kaynaklı yanlış bir işlem yapılması gibi durumlarda ses kayıtları tekrar dinlenebilir ve yanlış yapılan işlem düzeltilebilir. Bu sayede hem kişi hem de müşteri temsilcisi güven içerisinde bir diyalog ve fikir alışverişi sağlayabilir.

ING Bank Sesli İmza Özelliği

ING Bank’ın güvenlik kapsamında bulunan sesli imza özelliği sayesinde kişilerin sadece kendi seslerinin kullanılmasıyla işlem yapabilmesi mümkün hale gelmektedir. Bu özellik sayesinde kişinin hesabı daime güvende olmaktadır. Özelliği aktif etmeniz için “0850 222 06 00” numaralı telefon numarasının aranması ve ING Bank müşteri temsilcisine bağlanılması gerekmektedir. Müşteri temsilcisine bağlanılmasının ardından müşteri temsilcisi ile yapılan görüşme esnasında sesli imza özelliğinin aktif edilmesi istendiği söylenmelidir. Müşteri temsilcisi en hızlı şekilde sesli imza özelliğini aktif ederek sisteme sesinizi kaydeder. Bir sonraki aramalarınızda henüz işlem menüsü gelmeden önce kişiden bir cümlenin tekrarlanması istenir. Kişinin cümleyi tekrar etmesinin ardından telefondaki kişi ile sistemdeki kişinin ses tonlarının aynı olup olmadığı yapay zeka tarafından karşılaştırılır. Eğer sistemdeki ses ile telefondaki kişinin sesi uyuşuyorsa üst menüye gidilir. Bu özellik kişilerin baka ya da kredi kartlarının başka ellere geçse dahi şifresi bilinmeden işlem yapılamaması için geliştirilmiş ve devreye sokulmuş bir sistemdir. Bundan dolayı kişinin hesabı her zaman koruma altında olmaktadır. Kişinin kendisi dışında kimse müşteri temsilcisini arayarak işlem gerçekleştiremez.