The following addons cannot be used, because your plan has expired. To renew your subscription, please visit our website.

TEB Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Nasıl Yapılır? - Banka Sayfası, Güncel Kredi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  7.815,00
  % -0,23
 • AMERIKAN DOLARI
  32,3887
  % 0,13
 • € EURO
  34,9488
  % 0,10
 • £ POUND
  41,4238
  % 0,20
 • ¥ YUAN
  4,4631
  % -0,22
 • РУБ RUBLE
  0,3650
  % 0,29
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

TEB Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Nasıl Yapılır?

TEB Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Nasıl Yapılır?

TEB müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak isteyen kişilerin sıra beklemeden direkt olarak bağlanabilmeleri ve yerine getirmek istedikleri işlemleri yapmaları mümkündür. TEB müşteri hizmetlerine çağrı merkezleri üzerinden 7 gün 24 saat olacak şekilde ulaşmanız ve herhangi bir problem yaşamanız ya da bir işlem yapmak istemeniz durumunda tüm tecrübeli çağrı merkezi çalışanları ilgili işleminizi gerçekleştirmeniz adına sizlere kolaylık sağlayacaktır. TEB müşteri temsilcisine bağlanabilmek için bankanın resmi telefon numarası olan “08850 200 0666” numaraları telefonunuzdan tuşlayarak arama gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kişilerin TEB müşteri temsilcilerine bağlanma durumu son derece kolay bir şekilde gerçekleşen bir faaliyettir. Telefon aracılığı ile TEB müşteri temsilcisi numarasını telefonuna tuşlayan ver arama tuşuna basan herkes basit bir şekilde müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilir ve işlem gerçekleştirebilir.

TEB Müşteri Temsilcisine Bağlanılabilmesi İçin İzlenen Adımlar

TEB müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için bazı aşamaları gerçekleştirmek gerekmektedir. Gerekli aşamaları doğru bir biçimde gerçekleştiren kişiler TEB müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek yapmak istedikleri işlemi ya da danışma gereksinimi duydukları problemi müşteri temsilcileri ile kolaylıkla paylaşarak iletişim kurabilirler. TEB müşteri temsilcisine bağlanılabilmesi için izlenmesi gereken adımlar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır:

 • İlk adım olan arama işlemi kişilerin telefonundan “0850 200 0666” numarasını tuşlayarak araması ile gerçekleşmektedir.
 • İkinci adım olarak müşteri temsilcisi hattına bağlanılmasının ardından “3” tuşuna basılması gerekmektedir. Bu adım sizi bir sonraki menüye yönlendirecektir.
 • Üst menüye geçildikten sonra “1” tuşuna basılmalıdır. “1” tuşuna basılmasının ardından sesli yanıt sistemine geçilecektir.
 • Sesli yanıt sistemi “müşteri temsilcisine bağlanmak için 1’i tuşlayın” diyecektir. Bu cümleyi duyduktan sonra tekrardan “1” tuşuna basmanız gerekmektedir.
 • Son olarak dördüncü işlemi tamamlamanızın ardından müşteri temsilcisi yoğunluğuna göre ya sıraya alınırsınız ya da direkt olarak bağlanıp işlemlerinizi kurmanız mümkün olur.

Yukarıdaki işlemlerin gerçekleştirilmesinin ardından sizinle aynı anda ya da daha öncesinde arayan kişilerin olması durumunda sistem otomatik olarak bir sıra belirler. Kişilerin arama önceliğine göre belirlenen bu sırada sıranızı beklemeniz halinde müşteri temsilcisine bağlanabilir ve tüm işlemleriniz gerçekleştirmeniz adına müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz.

Garanti müşteri temsilciğine direkt bağlanma nasıl yapılır? Yazısına da göz atabilirsiniz.

TEB Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin Ekstra Ücret Ödenir Mi?

teb musteri hizmetleri bedeli

TEB müşteri temsilcisine bağlanmak için ücret ödenmesi gerekmektedir. Günümüzde kişilerin bağlı oldukları tarifeler sayesinde tarifenin sağladığı dakikalardan düşüş sağlanır. Böylece kişiler TEB müşteri hizmetleri hizmetlerine bağlandıktan sonra telefon faturalarında herhangi bir ekstra ücretle karşı karşıya kalmazlar. Kişilerin bağlı oldukları operatörde ve mevcut tariflerinde dakikaları olması durumunda herhangi ekstra bir ücret ödemeden tüm bankacılık hizmetlerini danışabilmek adında tüm işlemlerini rahat bir şekilde müşteri temsilcilerine danışmaları mümkün bir hal alır. Kişiler mevcut telefon tarifleri üzerinden TEB müşteri temsilcisi hizmeti alabilir ve tüm işlemlerini kolaylıkla halledebilmek adına yardım alabilir.

TEB Müşteri Temsilcisi Numarası Üzerinden Gerçekleştirilebilecek İşlemler

TEB müşteri temsilci numarası üzerinden gerçekleştirilebilecek bazı işlemler bulunmaktadır. Bu işlemleri gerçekleştirmek için kişilerin müşteri temsilcisine bağlanmaları zorunlu değildir. TEB müşteri temsilcisi numarasını telefonunuzdan tuşlamanızın ve aramanızın ardından sesli menü özelliği sayesinde herhangi bir kişi ile bağlantı kurmadan gerçekleştirilebilecek bazı işlemler vardır. Bu işlemler aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir:

 • Kişilerin hesaplarındaki parayı öğrenmeleri ve hesap işlemleri menüsüne geçiş yapabilmek için 1’i,
 • Yatırım, döviz, dolar, Euro gibi paralar ile işlem yapabilmek için 2’yi,
 • EFT ve havale gibi para transferi işlemler yapabilmek için 3’ü,
 • Kredi kartı durumu sorgulaması yapılabilmesi için 4’ü,
 • Kredi ve banka kartını internet üzerinden alışveriş yapabilmek adına açtırmak için 5’i,
 • Yukarıda belirtilen işlemler dışında temsilciye bağlanarak işlem yapabilmek için 0’ı tuşlamak gerekmektedir.

Kişiler yukarıdaki tuşlamaları yaparak TEB müşteri temsilcisi ile iletişim geçmeden sesli menü üzerinden işlem gerçekleştirebilir ve hesap ayrıntılarını öğrenebilir.

TEB Sesli İmza Özelliği

TEB sesli imza özelliği sayesinde kişilerine daha güvenli bir işlem yapma olanağı sağlamaktadır. Kart bilgileriniz başka kişiler tarafından ele geçirilse dahi “0850 200 0666” numarasını arayarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeleri mümkün olmaz. Sadece kişinin sesi ile yapacağı telefon görüşmelerinde işlem yapılabilmesine olanak sağlayan bu sistem sayesinde hesabı daima güvende tutmak mümkün olmaktadır. TEB müşteri temsilcisi numarasını tuşladıktan sonra otomatik olarak bağlanan telesekreter sizden bir cümleyi tekrarlamanızı isteyecektir. Bu cümleyi tekrarlamanızın ve sisteme kayıtlı olan sesinizle eşleşme gerçekleşmesinin ardından işlem yapma menüsüne aktarılacaksınız. Sistemde kayıtlı olan sesinizle telefondaki sesinizin birbiri ile eşleşmemesi halinde işlem menüsüne geçiş yapmanız ve dolayısıyla herhangi bir işlem gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır. Bu sayede hesabınız her daim güven altında olacak ve olası olumsuz durumlarda hesabınızda bulunan paranın güvenliği en üst seviyede olacaktır.

TEB İnternet Bankacılığı

TEB’in internet bankacılığı özelliği kişilere pek çok kolaylıkla birlikte gelmektedir. Kişiler telefonlarına indirecekleri bir uygulama ile internet üzerinden tüm işlemlerini halletmeleri mümkün bir hale gelmektedir. Bu sayede herhangi bir telefon görüşmesi gerekmeden tüm işlemlerinizi telefonunuzdan halletmenize olanak sağlanmış olur. Kişiler internet bankacılığı üzerinden pek çok işlem gerçekleştirebilmektedir. İnternet bankacılığına erişim sağlayabilmek adına bazı adımların yerine getirilmesi gerekmektedir. Yerine getirilecek adımlardan ilki ve en önemlisi kişinin internet bankacılığı hesabı bulunmasıdır. İnternet bankacılığı hesabı bulunmayan kişiler “0850 200 0666” numaralı telefonu arayarak internet bankacılığı hesabı açtırabilir ve şifresini alabilir. Kişilerin şifresini aldıktan sonra hesap numaraları, TC kimlik numaraları ya da sisteme kayıtlı olan telefon numaraları ile birlikte şifrelerini girmeleri gerekmektedir. İnternet bankacılığına erişim sağlanmasının ardından gerçekleştirilebilecek işlemler ise aşağıdaki gibidir:

 • Hesap bakiyesi sorgulama,
 • Kredi kartı bakiyesi sorgulama,
 • Fatura ödeme,
 • EFT ya da havale yöntemi ile para yatırma,
 • QR kod ile para çekme,
 • QR kod ile para yatırma,
 • Kredi çekme,
 • Kredi ödeme,
 • Telefona TL yükleme.

Yukarıda sıralanan işlemler TEB internet bankacılığı ile yapılabilecek işlemlerin sadece bir kısmıdır. Kişilerin internet bankacılığı uygulamasını indirmesi ve giriş yapmasının ardından yukarıdaki işlemler dışında daha fazla işlem yapmaları mümkün hale gelmektedir.

Yurtdışında Yaşayan Kişiler TEB Müşteri Temsilcisine Nasıl Ulaşır?

baska ulkeden teb musteri hizmetlerine ulasma

TEB müşteri hizmetlerine yurtdışında yaşayan kişilerinde ulaşması mümkündür. “0850 200 0666” numaralı telefon numarasının başına “+90” eklemeleri gerekmektedir. Başına “+90” ekledikten sonra müşteri temsilcisi numarasını tuşlamaları halinde kişiler rahatlıkla TEB müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilmektedir. Ayrıca TEB bankası yabancı kişiler için İngilizce olarakda hizmet vermektedir. Ana menüye girilmesinin ardından”9” tuşuna basılmasının ardından bilgiler kişiye İngilizce olarak aktarılmaktadır. Bu sayede hem Türk vatandaşların hem de yurtdışında yaşayan kişilerin TEB müşteri temsilcileri ile görüşmeleri ya da sesli menü üzerinden işlem yapabilmeleri daha kolay bir hal alır.

QNB Finansbank müşteri temsilciliğine direkt bağlanma nasıl yapılır? Yazısını inceleyebilirsiniz.

TEB Müşteri Hizmetleri Üzerinden Kredi Kartı Alınabilir Mi?

TEB müşteri temsilci numarasının aranması ile kredi kartı başvurusunda bulunmak mümkündür. Kişilerin müşteri hizmetlerine bağlanmasının ardından müşteri temsilcisi tarafından istenen bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde verilmesinin ardından TEB müşteri temsilcisi kişi için bir kredi kartı başvurusu talebi açabilmektedir. Başvurunun onaylanıp onaylanmadığı kişinin cep telefonuna mesaj gelebilir ya da anında müşteri temsilcisinden öğrenilebilir. Başvurunun onaylanmasının ardından kişiye özel olarak basılan kredi kartı sisteme kayıtlı ev adresine posta ile gönderilir.

YORUMLAR YAZ
 • Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Nasıl Yapılır? – Banka Sayfası, Güncel Kredi Haberleri3 yıl önce
 • […] TEB Müşteri Temsilciliğine doğrudan bağlanma nasıl yapılır? Yazısına göz atabilirsiniz. […]