• YARIM ALTIN
  8.266,00
  % -0,96
 • AMERIKAN DOLARI
  32,3607
  % 0,17
 • € EURO
  34,4602
  % -0,71
 • £ POUND
  40,3340
  % -0,67
 • ¥ YUAN
  4,4720
  % 0,13
 • РУБ RUBLE
  0,3464
  % -0,16
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

İş Bankası Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Nasıl Yapılır?

is bankasi musteri temsilcisine direkt baglanma numarasi

İş Bankası müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanma sağlayabilmek için yapılması gereken bazı basit işlemler bulunmaktadır. Bu işlemlerden ilki İş Bankası müşteri temsilcisine ait olan “0850 724 0 724” numaralı telefon numarasını sabit hat ya da akıllı telefonlarınızdan tuşlayarak aramanız gerekmektedir. Numaranın aranmasının ardından sizi telesekreter karşılayacaktır. Sesli komut sistemi kullanan İş Bankası’nın telesekreterine bu aşamada “müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum” diyerek sesli komut vermeniz gerekmektedir. Yapay zekâ sesinizi tekte anlarsa sizi direkt olarak müşteri temsilcisi görüşmesine bağlayacaktır. Ancak sesinizi alamaması ya da kurduğunuz cümleyi anlamaması durumunda cümleyi tekrarlamanız gerekmektedir. Yapay zekanın sizi anlamasının ardından İş Bankası müşteri temsilcilerine bağlanırsınız. Bu noktada sıra beklemeniz ihtimaller dahilindedir. Müşteri temsilcilerinin tümü başka müşterilere hizmet veriyorsa ya da sizden önce arayan kişiler bulunuyorsa sistem tarafından otomatik olarak sıraya alınırsınız ve müşteri temsilcilerinden birinin sizinle ilgilenmesini beklemek durumunda kalırsınız. Müşteri temsilcilerinden birisi müsait duruma geldiğinde sistem otomatik olarak sizi müşteri temsilcisi ile bir görüşmeye bağlar. Böylece tüm işlemlerini ya da sormak istediğiniz soruları müşteri temsilcisi aracılığı ile yapabilmeniz mümkün hale gelir.

İş Bankası Müşteri Temsilcilerine Bağlanmak Ücretli Midir?

İş Bankası müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmeler için ücret alınmaktadır. Ancak kişilerin bağlı oldukları operatör şirketleri günümüzde bu durum için kolaylık sağlamaktadır. Operatör şirketlerinin paket tarifleri içerisinde bulunan dakikalarla müşteri temsilcisi ile görüşme yapılabilmesine olanak sağlamaktadır. Bundan dolayı ay sonu kişiye gelen cep telefonu faturasında herhangi bir ekstra ücret gözükmesi söz konusu dahi olmamaktadır. Kişilerin İş Bankası müşteri temsilcileri ile yapacakları görüşme mevcut tarifelerinde bulundan dakikalardan eksilecektir. Böylece kişi hiçbir ekstra ücret ödemeden müşteri temsilcileri ile rahatlıkla konuşabilecek ve yapmak istedikleri işlemleri kolaylıkla müşteri temsilcisi aracılığı ile yapabilecektir.

İş Bankası Müşteri Temsilcilerinin Verdiği Destekler

is bankasi musteri hizmetlerinin yardimci oldugu konular

İş Bankası müşteri temsilcilerinin sağladığı bazı destekler bulunmaktadır. “0850 724 0 724” numaralı telefon numarasını akıllı cihazlarınızdan ya da sabit telefonlarınızdan çevirmenizin ardından sizde İş Bankası müşteri temsilcilerinin sağladıkları bu desteklerden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Kişilerin sesli komut sistemi ile bağlantı kuramamaları gibi durumlarda sesli menüye yönlendirilmeleri gerçekleşir. Sesli menüde kişilerin sırasıyla “5,”1”, “1” tuşlarına basması durumunda kişi direkt olarak müşteri temsilcisine yönlendirilir. Müşteri temsilcine yönlendirilen kişi yoğunluğa göre sıra bekleyebilir. Sırası geldiği zaman müşteri temsilcisi ile bağlantı kurulur ve iletişime başlanır. Bu noktada müşteri temsilcilerinin kişiye verebilecekleri hizmetler aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • Kredi kartı başvurusunda bulunma,
 • Kart şifresi değişikliği yapma,
 • Kart üzerinde fatura ödeme,
 • Kayıp ya da çalıntı kart bloke etme,
 • Kredi ürünleri ve kampanyaları hakkında bilgi alma.

Yukarıdaki işlemler İş Bankası müşteri temsilcileri ile birlikte telefonda konuşarak gerçekleştirebileceğiniz işlemlerdir. Müşteri temsilcisine bağlanmanızın ardından hangi işlemi yapmak istediğinizi müşteri temsilcisine söylemeniz durumunda İş bankası müşteri temsilcileri size gerçekleştirmek istediğiniz işlem için yardımcı olacaktır.

ING Bank müşteri temsilcisine direkt bağlanma nasıl yapılır? Yazısına göz atabilirsiniz.

İş Bankası İnternet Bankacılığı

İş Bankası internet bankacılığı uygulaması sayesinde İş Bankası müşteri temsilcilerini arayarak gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemleri akıllı cihazınızdan gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Akıllı cihazlarınıza indireceğiniz İş Bankası İnternet Bankacılığı sayesinde müşteri temsilcisi ile görüşmenize gerek kalmadan tüm işlemlerinizi akıllı telefonunuzdan kolaylıkla halledebilmeniz mümkündür. İş Bankası internet bankacılığı hizmetinden yararlanabilmeniz için öncelikle internet bankacılı şifrenizin bulunması gerekmektedir. İnternet bankacılığı şifresi bulunan kişilerin hesap sisteme kayıtlı hesap numaraları, cep telefonu numaraları ya da TC kimlik numaralarını ve şifrelerini uygulamaya girmesinin ardından internet bankacılığı işlemleri yapılabilmektedir. İnternet bankacılığı şifresi bulunmayan kişilerin İş Bankası müşteri temsilcileri ile yapacakları olan görüşmede internet bankacılığı şifresi alması mümkündür. İnternet bankacılığı şifresinin alınmasının ardından İş Bankası internet bankacılığı uygulaması üzerinden tüm işlemleri gerçekleştirmesi mümkündür.

İş Bankası Müşteri Temsilcileri Çalışma Saatleri

İş Bankası müşteri temsilcileri 7 gün 24 saat olacak şekilde müşterilerine hizmet vermektedir. Kişilerin hangi saatte aradıkları fark etmeden her saatte müşteri temsilcileri ile iletişim sağlamak mümkündür. Kişilerin İş Bankası müşteri temsilcisi telefon numarasını aramaları durumunda her saatte müsait olan ve müşterilerine hizmet veren müşteri temsilcileri ile karşılaşmanız mümkündür. Böylece gece geç saatler dahi olsa olası bir acil durumda İş Bankası müşteri temsilcilerini arayabilir ve yapmak istediğiniz işlemi yapmanız söz konusu olmaktadır. Kişilerin bankaya dahi gitmeden müşteri temsilcileri yardımıyla yapabileceği pek çok işlem vardır. Bu işlemleri müşteri temsilcileri ile görüşebilir ya da dilerseniz telefonunuza indireceğiniz internet bankacılığı uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Temsilcisine Yurtdışından Bağlanmak Mümkün Mü?

Yurt dışında yaşayan ve İş Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişilerin İş Bankası müşteri hizmetleri ile görüşme sağlaması mümkündür. Yurtdışında yaşayan kişilerin “0850 724 0 724” numaralı telefonu tuşlamadan önce başın “+90” koymaları gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştiren kişiler yurtdışında dahi olsa İş Bankası müşteri temsilcileri ile görüşme sağlamaları mümkün hale gelir. Türkçe bilmeyen kişiler için İş Bankası’nın ana menüye eklediği özellik sayesinde tüm bilgileri İngilizce olarak dinlenebilmektedir. Bunu yapabilmek için ana menüde konuşan telesekreterin tüm menüyü saymasının ardından “9” tuşuna basmanız gerekmektedir. 9’a basılmasının ardından ana menü tekrardan İngilizce olarak sayılmaya başlayacaktır. Böylece İş Bankası Türkçe bilmeyen kişilere de rahatlıkla hizmet verebilecektir.

uluslararasi baglanti musteri temsilcisi is bankasi

İş Bankası Müşteri Temsilcisi ile İşlem Yapmak Güvenli Midir?

İş Bankası müşteri hizmetleri ile yapılan işlemler güvenli bir biçimde yapılmaktadır. Buna kanıt olarak İş Bankası müşteri temsilcileri ile yapılan her görüşmenin tek tek kayıt altına alınması gösterilebilmektedir. Müşterilerin, müşteri hizmetleri ile yaptıkları görüşmenin ardından herhangi bir problemle karşılaşılması durumunda bu ses kayıtları ortaya çıkartılabilir ve dinlenebilir. Böylece yapılan işlemde bir hata oluşmuş ise düzeltilebilir ya da herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmasının önüne geçilebilir. Ayrıca konuşmaların kayıt altına alınıyor olması müşteri temsilcisinin güvenliği açısından da önem arz etmektedir. Kişilerin bir işlem gerçekleştirmek istemesinin ve işlemin gerçekleştirilmesinin ardından yalan söylemesi gibi durumlarda kayıtlı olan sesler dinlenebilir ve o an müşteri temsilcisi ile müşteri arasında geçen tüm diyalog kanıt olarak gösterilebilir.

Yapı Kredi müşteri temsilcisine direkt bağlanma nasıl yapılır? Yazısını da inceleyebilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Temsilcileri ile Yapılan Görüşme Üzerinden Kredi Kartı Alınır Mı?

İş bankası müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmede kredi kartı başvurusu yapabilmek ve kredi kartı sahibi olabilmek mümkündür. Kredi kartı sahibi olmak isteyen kişilerin İş Bankası müşteri temsilcileri ile yapacakları görüşme esnasında müşteri temsilcisi kişi adına bir başvuru talebi oluşturabilir. Bu noktada müşteri temsilcisinin isteyeceği tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde verilmesi gerekmektedir. Kişilerin kredi kartı başvuru talebi alınmasının ardından müşteri temsilcisi tarafından başvurunun onaylanıp onaylanmadığı anında söylenebilir ya da dilerse kişi telefonuna SMS olarak gelmesini isteyebilir. Kredi kartı başvurusunun onaylanmasının ardından iş bankası sistemin kayıtlı olan ev adresinize en kısa zamanda adınıza özel olarak basılmış kredi kartınız kargo aracılığı ile gönderilir. Kredi kartınızın elinize geçtiği andan itibaren kullanımına başlamanız mümkündür.