The following addons cannot be used, because your plan has expired. To renew your subscription, please visit our website.

Türkiye Finans Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma Nasıl Yapılır? - Banka Sayfası, Güncel Kredi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  7.930,00
  % 0,09
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2186
  % -0,05
 • € EURO
  34,9589
  % 0,00
 • £ POUND
  41,0903
  % 0,03
 • ¥ YUAN
  4,4460
  % -0,09
 • РУБ RUBLE
  0,3597
  % 1,27
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Türkiye Finans Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans müşteri temsilcileri ile direkt olarak görüşme gerçekleştirebilmeniz için bazı adımları izlemeniz gerekmektedir. Bu adımlardan ilki Türkiye Finans müşteri temsilcilerine ait olan telefon numarasını tuşlayarak aramanız lazımdır. Türkiye Finans müşteri temsilcisine aite telefon numarası “0850 222 2 244” şeklindedir. Bu telefon numarasının akıllı cihazlarınızdan ya da yerel bir telefondan tuşlayarak aramanızın ardından Türkiye Finans müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayabilmek adına ilk adımı tamamlamış olursunuz. Bu noktada Türkiye Finans müşteri temsilcilerine bağlanmanın 2 farklı yolu vardır. Ticari bir hesaba sahip iseniz telefon numarasının aramasının ardından 2 ye basarak direkt olarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır. Bireysel müşterilerin menüde belirli adımları izlemelerinin ardından müşteri temsilcilerine bağlanmaları ve eğer varsa sırayı bekledikten sonra müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeleri mümkün olmaktadır. Kişilerin 0’ı tuşlayarak kayıp çalıntı birimine bağlı olan müşteri temsilcileri ile görüşme yapmaları mümkündür. Ancak kişinin kayıp ya da çalıntı ihbarının olmaması üzerine kayıp, çalıntı birimindeki müşteri temsilcileri kişiyi diğer müşteri temsilcilerine aktarmaktadır. Yine varsa sıranın beklenilmesinin ardından müşteri temsilcisi ile iletişime geçilmesi ve yapılacak olan işlemin yapılması mümkün hale gelmektedir.

Yurtdışında Yaşayanlar Türkiye Finans Müşteri Temsilcilerine Nasıl Bağlanır?

Yurtdışında yaşayan kişilerinde Türkiye Finans müşteri temsilcilerine bağlanabilmeleri için öncelikle müşteri temsilcilerine ait olan “0850 222 2 244” numaralı telefon numarasını telefonlarına tuşlamaları gerekmektedir. Bu noktada yurtdışında yaşayan müşterilerin yapması gereken işlem telefon numarasının başına “+90” numarasını girmesi gerektiğidir. “+90” Ülkemizin alan kodudur ve yurtdışı aramalarında bu numaranın girilmemesi gibi durumlarda kişinin arama yapabilmesi mümkün değildir. Kişilerin alan kodu ile birlikte Türkiye Finans müşteri temsilcisi numarasını aramaları dahilinde müşteri temsilcilerine direkt bağlanma prosedürü aynı şekilde işlemektedir. Türkiye Finans’ın yurtdışında yaşayan ve Türkçesi iyi olmayan kişilerinde müşteri temsilcilerinden destek alabilmesinin sağlamak adına Türkçe dışında 2 farklı dil seçeneği bulunmaktadır. Bu diller İngilizce ve Arapçadır. Kişilerin müşteri temsilcileri ile yapacakları görüşmenin öncesinde sesli menüde bu iki dilden birini seçebilmesi ve sesli menünün bu dillerden biriyle dinlenebilmesi mümkündür. Böylece Türkçesi iyi olmayan kişilerde Türkiye Finans müşteri temsilcilerinden fayda sağlayabilmektedirler.

Kuveyt Türk müşteri temsilcisine direkt bağlanma nasıl yapılır? Yazısını inceleyebilirsiniz.

Türkiye Finans Sesli İmza Koruması

turkiye finans sesli imza guvenlik

Türkiye Finans müşterileri sesli imza koruması sayesinde hesaplarını daha güvenli bir hale getirebilirler. Kişilerin seslerini hesaplarına atamaları sayesinde Türkiye Finans müşteri temsilcileri aransa dahi sesli imzanın özelliğinin aktif olmasıyla birlikte sistemde bulunan ses ile telefondaki sesin birbiri ile aynı olması gerekmektedir. Sistemdeki ses ile telefondaki sesin uyuşmaması durumunda müşteri temsilcileri ile yapılan görüşme esnasında herhangi bir bilgiye ulaşmak ya da işlem yapmak mümkün olmamaktadır. Kişilerin sesli imza özelliğini aktif edebilmeleri için Türkiye Finans müşteri temsilcileri ile görüşme sağlamaları ve bu görüşme esnasında sesli imza özelliğinin aktif edilmesi talebinde bulunmaları gerekmektedir. Talep müşteri temsilci tarafından alındıktan sonra sizden bir cümle tekrarlamanız istenecektir. Cümleyi tekrarlamanızla birlikte sesiniz artık sisteme kayıtlı olacak ve hesabınıza atanacaktır. Bir sonraki aramalarınızda sesiniz ile sistemdeki ses karşılaştırılacaktır. Sesli imza özelliği kişilere kart bilgileri başka kişiler tarafından bilinse dahi işlem yapamaması için olanak sağlamaktadır. Böylece banka hesabı her zaman güvenli bir şekilde kalmış olur.

Türkiye Finans İnternet Bankacılığı

Türkiye Finans’ın internet bankacılığı uygulaması sayesinde kişilerin akıllı telefonları üzerinden Türkiye Finans müşteri temsilcilerini arayarak yapabilecekleri işlemlerden daha fazlasını yapabilmeleri mümkün olmaktadır. Türkiye Finans internet bankacılığını telefonunuza indirmenizin ardından hesap numaranız, TC kimlik numaranız ya da telefon numaranızla birlikte internet bankacılığı şifrenizi girmeniz gerekmektedir. İnternet Bankacılığı şifrenizi girmenizin ardından direkt olarak uygulamaya erişim sağlamanız ve işlem yapabilmeniz mümkündür. İnternet bankacılığı şifresi olmayan kişilerin ise ya şubeye giderek ya da Türkiye Finans müşteri temsilcilerini arayarak internet bankacılığı şifresi istemesi gerekmektedir. Müşteri temsilcileri talebinizi alır almaz size SMS yolu ile internet bankacılığı şifrenizi gönderecektir. Bu şifreyi girmenizin ardından uygulamaya erişim sağlayacaksınız. Dilerseniz uygulamaya hesabınızı bağladıktan sonra “ayarlar” kısmından internet bankacılığı şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Türkiye Finans Müşteri Temsilcileri ile Yapılan Görüşmelerde Ekstra Ücret Ödenir Mi?

Türkiye Finans müşteri temsilcileri ile yapılacak olan görüşmeler ücretli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Fakat bu noktada kişilerin bağlı oldukları operatörler sayesinde faturalarda ekstra bir ücret gözlenmez. Operatörlerin kişilere sunmuş olduğu paket tarifeleri içerisinde yer alan konuşma paketleri kişilerin müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmelerde ekstra bir ücretle karşı karşıya kalmamasına konuşulan dakikaların direkt olarak konuşma paketi dahilindeki dakikalardan düşmesi sağlanır. Böylece kişi ay sonunda faturasını öderken müşteri temsilcisi ile görüşme yaptığından dolayı herhangi bir ekstra ücret ödemez. Sabit hatlı telefonlardan gerçekleştirilen Türkiye Finans müşteri temsilcisi görüşmeleri ise ay sonunda sabit hatlı telefonun faturasına yansımaktadır. Ancak faturaya yansıyan tutarın ufak çaplı bir ücretlendirme olduğu bilinmelidir. Bundan dolayı kişiler rahatlıkla müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayabilir ve bankaya gitmeden pek çok işlemi telefon bankacılığı sistemi sayesinde yapabilir.

Türkiye Finans Müşteri Temsilcileri Aracılıyla Kredi kartı Başvurusu Yapılabilir Mi?

musteri hizmetleri kredi karti basvurusu turkiye finans

Türkiye Finans müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayarak kredi kartı başvurusunda bulunabilmek mümkündür. Kişilerin Türkiye Finans müşteri temsilcisi numarası olana”0850 222 2 244” numarasını araması ve müşteri temsilcisine bağlanması sonucunda müşteri temsilcisine kredi kartı başvurusunda bulunma talebi iletilir. Müşteri temsilcisi gerekli bazı bilgileri isteyecektir. Bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde verilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Bilgilerin alınmasının ardından müşteri temsilcisi kredi kartı sahibi olunabilmesi için gerekli koşulların sağlanıp sağlanmadığına bakar. Eğer gerekli koşullar sağlanıyorsa kredi kartı başvurusunu sizin adınıza hazırlar. Bu noktada müşteri temsilcisinin kişiden isteyeceği bazı bilgiler aşağıdaki gibidir:

 • İsim,
 • Soy isim,
 • TC kimlik numarası,
 • Doğum tarihi,
 • Telefon numarası,
 • Adres bilgileri,
 • E-posta adresi.

Yukarıdaki bilgilerin müşteri temsilcisine doğru bir biçimde aktarılmasının ardından başvuru talebi gerçekleştirilir. Telefonun kapatılmasından çok kısa bir süre sonra kredi kartı başvuru talebinin sonucu kişinin telefonuna SMS olarak gelir. Kişinin başvurusunun onaylanmış olması durumunda 1hafta gibi kısa bir süre içerisinde verilen adrese kişinin adına özel olarak hazırlanmış kredi kartı gönderilir ve anında kullanımına başlanabilir.

Albaraka Türk müşteri temsilcisine direkt bağlanma nasıl yapılır? Yazısına da göz atabilirsiniz.

Türkiye Finans Müşteri Temsilcileri Hizmet Saatleri

Türkiye Finans müşteri temsilcileri 7 gün 24 saat olmak üzere müşterilerine hizmet vermektedir. Günün istenilen saatinden aranılması mümkündür. Yapılacak işlemin aranılan saatte gerçekleştirilmesi gibi durumlarda müşteri temsilcileri size yardımcı olacaktır. Fakat işlemin aranılan saatte gerçekleştirilemiyor olması gibi durumlarda kişinin işlemin yapılabildiği bir saat aralığında tekrardan Türkiye Finans müşteri temsilcisi ile bağlantı kurması ve işlem yapma talebinde bulunması gerekmektedir. 7 gün 24 saat hizmet verme özelliği sayesinde kişilerin evlerinden dahi çıkmasına gerek kalmadan pek çok banka işini sadece yapılacak tek bir arama ile gerçekleştirmeleri mümkün olmaktadır.